בדיקת MRI ארטרו לכתף

by ערן רשף, Sunday, March 06, 2011, 08:38 (4801 days ago) @ אריק

הבעיה בפריקות כתף מסוג זה כפי שציינת היא פריקות חוזרות. בהרבה מקרים חיזוק שרירים סביב הכתף (רוטטורים, שרירי שכמה אחוריים ועוד) אכן עוזר לייצב את הכתף בצורה אקטיבית ובהרבה מקרים בא במקום היציבות הפאסיבית שנפגמה. חשוב להבין שהרצועות שמייצבות את הכתף שלך מתחברות ללברום, כך שאם הלברום קרוע באיזור מסויים אז יש חוסר יציבות כרונית (זה המשמעות של בנקרט-קרע בלברום באזור החיבור לרצועות) וזוהי הסיבה לפריקות החוזרות .נוסף לכך יש לך גם slap שזה גם קרע בלברום בחלק העליון שלו (לא באיזור בחיבור לרצועות) אבל זה לא מה שגרום לחוסר היציבות. אם לא מטפלים בבעיה והפריקות ממשיכות, נוצר אחרי שמן רב, נזק ניווני שגורם לשינויים מבניים בכתף וזוהי נקודת אל-חזור.

אני לא יכול להמליץ או לא להמליץ אם לא בדקתי אישית את הכתף. המלצה שלי היא להמשיך עם הפיזיותרפיה ולראות אם יש תוצאות- אם אתה רואה שהפריקות מפסיקות והכל מסתדר, מצויין. מצד שני אם הפריקות ממשיכות ואתה לא רואה שינוי, הייתי מתייעץ עם הפיזיותרפיסט והאורטופד שלך ובודק אופציות כירורגיות.

כמו כן לא כתבת במה אתה עוסק. אם אתה ספורטאי שמשתמש בכתף שלו, זה משנה את כל התמונה.

Complete thread:

RSS Feed of thread