מפשעה אדקטורס וגב תחתון

by ברק, Saturday, March 31, 2018, 03:25 (2213 days ago)

הכל התחיל באימון שגרתי בו אני נוהג לעשות מתח, מקבילים, סקוואטים וכדומה. חלק מהתרגילים גם עם משקל מעל 20 קילו.
לא ברור לי מתי בדיוק אבל כנראה שמתחתי את המפשעה. זה התבטא ברטט מוזר באיזור האשכים לכשלושה ימים (קרה לי בעבר) והמשיך לכאב (לא חזק) באדקטורס, לפעמים בצד ימין לפעמים בצד שמאל. עד כה לא עבר לי (מעל שלושה שבועות) למרות שאני הקפדתי להוריד בנפח האימונים עד אפס מעש. מה גם שאני עושה מתיחות ותרגלתי מגוון רחב של תרגילים על מנת לחזק את האיזור כלל עיסויים ונק לחיצה עם כדורי טניס ועוד...
העניין הוא שעבר חודש ולא רק שזה לא עובר ואני מרגיש קצת מוגבל אלא המצב מחמיר. יש לי כאבים חזקים בגב תחתון בכל הליכה של יותר מכמה דק שזה נדיר מאוד אצלי. אני בקושי עומד ליותר מ10 דק והכאבים שלי רנדומאליים ומגיעים לכל חלקי הרגל כמעט. בעיקר גלוטס, המסטרינגס, מפשעה וגב תחתון כאמור אך גם גב עליון כגון סקפולה כדומה.
קבעתי תור לרופא ספורט אורטופד אך זה יהיה רק בסוף החודש, אנסה לקבוע גם פיזיוטרפיה עד אז...האם ניתן לעשות עוד משהו? כייצד היית מאבחן?
חשוב לציין שגם בשכיבה שרירים נתפסים לי על ימין ועל שמאל , קשה להירדם שום תנוחה לא מאפשרת מנוחה ואין עקביות בכאב מבחינת רמת כאב ומיקום.

Complete thread:

RSS Feed of thread