כאבים כרוניים בברך

by ענבל, Wednesday, July 25, 2018, 13:24 (794 days ago)

שלום, אני סובלת כבר 8 חודשים מכאבים בברך שנגרמו באמצע אימון. פשוט הרגשתי שנתפס לי השריר שלמחרת היו כאבים ממש חזקים ולאט לאט השתחרר ומאז יש כאבים כרוניים, ככל הנראה בסחוס המחבר בין הפיקה לעצם מתחתיה.. בהתחלה נתנו לי אקרוקסיה שעזרה בהתחלה אבל הכאבים חזרו. התחלתי ללכת לפיזותרפיה ונתנו לי תרגילים לחיזוק השרירים ברגליים (בערך חודשיים). אני לא מרגישה שיפור ולפעמים נדמה לי שאפילו הפוך... כותבת פה כי אשמח לחוות דעת נוספת, אני מפחדת שאני עושה לעצמי נזק, זה כבר ממש מתסכל..

כאבים כרוניים בברך

by ערן רשף, Wednesday, July 25, 2018, 13:33 (794 days ago) @ ענבל

הי ענבל

אם לא קרתה טראומה במהלך האימון שבעקבותיה ראית נפיחות, חוסר יציבות או ממצאים אובייקטיבים שמצריכים בירור רפואי-אורטופדי, אז כנראה שבוצע רק מאמץ יתר שגרם לעומס על איזור מסויים בברך, לא בהכרח כי ״קרה״ משהו בברך. זה מאוד שכיח. כעת צריך לבדוק מה הסיבה ומה הרכיב במנגנון התנועה שלך שגורם לכאבים.

אין ספק שזמן רב של פעילות מוגבלת וכאב, גורם לכשעצמו להגברת מנגנון הכאב בגוף. לא בהכרח בגלל שמשהו מחמיר או בגלל שאת ״גורמת נזק״.

אם את לא חשה שיפור בטיפולי הפיזיותרפיה שלך ורק החמרה ושוחחת על כך עם המטפל/ת שלך, אשמח להיפגש איתך ולראות כיצד אוכל לעזור לך. פשוט צריך יותר פרטים על מנת שאבין בכלל מה קרה.

ערן רשף

RSS Feed of thread
powered by my little forum