כאב עמום בכתף

by עומר @, Tuesday, July 10, 2018, 17:51 (809 days ago)

שלום רב,
שמי עומר, בן 23. התחלתי לעשות אימונים בחדר כושר לאחרונה, וכחלק מהאימונים עשיתי תרגיל לדלטויד הקדמי, הרמה של משקולת בצורה אנכית מהכתף עד מעל לראש. אדגיש שאני מאוד משתדל לשמור על הצורה של התרגיל כדי להימנע מפציעות, ומאוד מודע לעצמי במהלך האימון. קמתי אתמול בבוקר עם כאבים קלים בכתף שמאל, שהתאפיינו בדקירות קלות לאורך הזרוע ולאזור הצוואר. הכאב הופיע בפתאומיות ללא כל התרעה. לאורך היום הרגשתי מחושים לא נעימים, לא הייתי מגדיר כאבים, בתוך הכתף, באזור הקדמי. המחושים האלו נמשכים עד עכשיו, יומיים אחרי האימון, בעיקר לאורך היד. אציין שיש לי הסטוריה של בעיות צוואר מבניות, ביקרתי אצל כירופרקטים רבים וכרגע אני מטופל באופן קבוע אצל כירופרכט. התייעצתי איתו והוא טען שהגיד של הבייספס נמתח/נהיה דלקתי ולכן הכאבים הופיעו, הוא מתח לי את אזור הכתף והכאבים המקומיים באזור שלח. עליו עברו, אך הכאבים הפנימיים נשארו. אני לא יודע אם זה סימן של בעיה חמורה יותר שמתחילה, אם כן הייתי מעדיף לעצור אותה עכשיו.
אשמח לחוות דעת, תודה רבה ויום טוב.

כאב עמום בכתף

by ערן רשף, Wednesday, July 11, 2018, 00:43 (808 days ago) @ עומר

בעיות מבניות בצוואר לא בהכרח צריכות לגרום לבעיה (יש יוצאי דופן כמובן בהתאם לבעיות עצמן) וטיפול צווארי יכול בהחלט להשפיע לטובה על הרגישות לאורך הגפה העליונה אך זה לא בהכרח אומר שהבעיה צווארית.

לדעתי צריך לבדוק את את כל המערך שתומך בתנועת הכתף שלך בדגש על מייצבי השכמות, כמובן לבדוק האם יש מעורבות של צוואר.

כמו כן צריך לבדוק את סרגל המאמצים שלך באימונים בהתאם למנוחה בין אימון לאימון ועוד.

או שפשוט הכאב הוא משהו רגעי שגם יכול לחלוף תוך יום או יומיים.

זה לא יהיה מקצועי או אתי מצדי לאבחן מה הבעיה על סמך מעט מידע. אשמח להיפגש איתך ולבדוק את כל אשר ציינתי ועוד על מנת להבין מה מקור הבעיה אם הכאב לא חולף וממשיך להציק לך.

RSS Feed of thread
powered by my little forum